Το ιατρείο μας βρίσκεται στη Γεωργίου Παπανδρέου 94 (Ανθέων) και είναι εύκολα προσβάσιμο από το κέντρο της πόλης με τα μέσα συγκοινωνίας ή με αυτοκίνητο, καθώς δεν υπάρχει πρόβλημα πάρκινγκ. Για ραντεβού μπορείτε να επικοινωνήσετε τηλεφωνικώς ή να χρησιμοποιήσετε τη νέα λειτουργία online booking, για να επιλέξετε απευθείας την ώρα και μέρα που σας βολεύουν.
Γεωργίου Παπανδρέου 94 546 55 Θεσσαλονίκη
Τ. 2310 42 66 06
ΔΕ-ΠΕ 10:00 – 20:00
ΠΑ 09:30 – 13:30
Για την εξυπηρέτηση των πελατών μας στην Αττική, δεχόμαστε επισκέψεις στο νέο μας ιατρείο Derma Emphasis στη Σεμιτέλου 2 στην Αθήνα. Στο χώρο αυτό προσφέρουμε όλες τις μη επεμβατικές τεχνικές καθώς και τη δυνατότητα επίσκεψης για ενημέρωση. Για τις διαθέσιμες ώρες και μέρες και για ραντεβού μπορείτε να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά μαζί μας ή να χρησιμοποιήστε το online ραντεβού της ιστοσελίδας μας.
Σεμιτέλου 2
115 28 Αθήνα
Τ. 210 44 06 606
Σεμιτέλου 2
115 28 Αθήνα
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και βοηθώντας την ομάδα μας να καταλάβει ποια τμήματα του ιστότοπου μας θεωρείτε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Το αυστηρώς απαραίτητο cookie θα πρέπει να είναι ενεργοποιημένο ανά πάσα στιγμή, ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας για ρυθμίσεις cookie.
Εάν απενεργοποιήσετε αυτό το cookie, δεν θα μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας. Αυτό σημαίνει ότι κάθε φορά που επισκέπτεστε αυτόν τον ιστότοπο θα χρειαστεί να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε ξανά τα cookies.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Google Analytics για τη συλλογή ανώνυμων πληροφοριών, όπως τον αριθμό επισκεπτών στον ιστότοπο και τις πιο δημοφιλείς σελίδες.
Η διατήρηση αυτού του cookie μας επιτρέπει να βελτιώσουμε τον ιστότοπό μας.
Παρακαλούμε ενεργοποιήστε πρώτα τα απολύτως απαραίτητα cookies ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας!