Με την υπηρεσία τηλεϊατρικής (Virtual Consultation) μπορείτε τώρα να επισκεφτείτε το ιατρείο μας από την άνεση του σπιτιού σας. Για εσάς που βρίσκεστε μακριά, εξομοιώνουμε όσο γίνεται καλύτερα μια πρώτη επίσκεψη στο ιατρείο μας, για να γνωρίσετε τους ιατρούς μας και να ανταλλάξετε πληροφορίες, πριν την άφιξή σας στη Θεσσαλονίκη.
Τελειοποιήσαμε την υπηρεσία μας Fly in, καταστώντας τη δυνατή για όλους τους υποψήφιους πελάτες μας. Κοντά σας σε όλα τα βήματα της διαδικασίας.
Μοιραστείτε με τους ιατρούς μας τις πληροφορίες για την τωρινή σας κατάσταση αλλά και το αποτέλεσμα που επιθυμείτε να πετύχουμε προτού έρθετε κοντά μας με το πρόγραμμα Fly in.
Σεμιτέλου 2
115 28 Αθήνα
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και βοηθώντας την ομάδα μας να καταλάβει ποια τμήματα του ιστότοπου μας θεωρείτε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Το αυστηρώς απαραίτητο cookie θα πρέπει να είναι ενεργοποιημένο ανά πάσα στιγμή, ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας για ρυθμίσεις cookie.
Εάν απενεργοποιήσετε αυτό το cookie, δεν θα μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας. Αυτό σημαίνει ότι κάθε φορά που επισκέπτεστε αυτόν τον ιστότοπο θα χρειαστεί να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε ξανά τα cookies.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Google Analytics για τη συλλογή ανώνυμων πληροφοριών, όπως τον αριθμό επισκεπτών στον ιστότοπο και τις πιο δημοφιλείς σελίδες.
Η διατήρηση αυτού του cookie μας επιτρέπει να βελτιώσουμε τον ιστότοπό μας.
Παρακαλούμε ενεργοποιήστε πρώτα τα απολύτως απαραίτητα cookies ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας!
Θελω να ρωτησω κ κατι αλλο.η θεραπεία με βουτολινική τοξίνη (μποτο x) τις ηδη υπάρχουσες ρυτίδες τις εξαφανίζει; Εκανα πριν 15 μερες ,καθως κ γέμισμα των ρυτίδων με υαλουρονικο αλλα οι ρυτίδες μ δεν εξαφανίστηκαν.ειναι ακομα εκει.με τον καιρο θα φύγουν καθολου η οχι;
Συνήθως χρειάζεται 1-2 μήνες για να δράσει σωστά η θεραπεία με βουτολινική τοξίνη (μποτο x) και να αρχίσουν να μειώνονται οι ρυτίδες, όταν αυτές είναι ήδη σχηματισμένες και μόνιμες. Με το υαλουρονικό συνήθως υπάρχει άμεση βελτίωση από την πρώτη μέρα.