Η κλινική πλαστικής χειρουργικής Παπαϊωάννου δεν θα μπορούσε να λείπει από ένα τόσο σημαντικό γεγονός, όπως είναι η ημερίδα πρόληψης για τον καρκίνο του μαστού, η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 20 Μαρτίου στην Αλεξανδρούπολη. Σκοπός της ημερίδας είναι η εξοικείωση του κόσμου με το δύσκολο μονοπάτι της πρόληψης, της ενημέρωσης, της θεραπείας αλλά και της αποκατάστασης που προκύπτει από ένα τόσο σημαντικό φαινόμενο της εποχής μας. Ο πλαστικός χειρουργός μας, Δρ. Πρόδρομος Παπαϊωάννου θα μιλήσει για τις σύγχρονες και άμεσες μεθόδους αποκατάστασης, την βελτίωση της ποιότητας ζωής και τη διατήρηση της θυληκότητας των γυναικών, ακολουθώντας μια μαστεκτομή. Η ημερίδα έχει ως ώρα έναρξης τις 11:00 και θα λάβει μέρος Αίθουσα επιμελητηρίου του Επιμελητηρίου Έβρου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και βοηθώντας την ομάδα μας να καταλάβει ποια τμήματα του ιστότοπου μας θεωρείτε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Πρόσφατα σχόλια